350247KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
350247KFT
JLCPCB Part #
C2083243
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS