3502390RFT
MFR.Part #
3502390RFT
JLCPCB Part #
C4047448
Description
-55℃~+155℃ 2W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS