350230KFT
MFR.Part #
350230KFT
JLCPCB Part #
C2083198
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS