3430H2F62RTDF
MFR.Part #
3430H2F62RTDF
JLCPCB Part #
C5494789
Description
-55℃~+155℃ 2W 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS