3430H2F2R4TE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430H2F2R4TE
JLCPCB Part #
C6385234
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS