3430H2F1K6TE
MFR.Part #
3430H2F1K6TE
JLCPCB Part #
C5513250
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS