3430H2F12RTDF
MFR.Part #
3430H2F12RTDF
JLCPCB Part #
C6385218
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS