3430B2F680KTDF
MFR.Part #
3430B2F680KTDF
JLCPCB Part #
C6411241
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS