3430A3F36RTDF
MFR.Part #
3430A3F36RTDF
JLCPCB Part #
C7180222
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS