3430A2F110RTD
MFR.Part #
3430A2F110RTD
JLCPCB Part #
C6084012
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS