TPUSBM5V5X4-TL
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPUSBM5V5X4-TL
JLCPCB Part #
C2987153
Package
DFN1616-6
Description
0.35pF 100W@8/20us 100nA 16V 4.5A@8/20us 5.5V 6.8V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN1616-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS