TPTVSHC3N12VU
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPTVSHC3N12VU
JLCPCB Part #
C7472900
Package
DFN2x2-3
Description
1.5nF 12V 13V 1uA 200A@8/20us 30V 6kW@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN2x2-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS