TPSMD4532-600NF
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPSMD4532-600NF
JLCPCB Part #
C41408100
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 0.6pF 1.2kV 1kA 2 2.7mm 3.2mm 4.5mm 600V ±30% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS