TPPESD3V3U1UA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPPESD3V3U1UA
JLCPCB Part #
C19829397
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 16V 1pF 200nA 20A@8/20us 3.3V 350W@8/20us 6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS