TPNSR02F30NXT5G
MFR.Part #
TPNSR02F30NXT5G
JLCPCB Part #
C22435176
Description
-40℃~+125℃ 200mA 30V 3uA@30V 4A 580mV@200mA 0201 Schottky Diodes ROHS