TPNSR01F30NXT5G
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPNSR01F30NXT5G
JLCPCB Part #
C22435175
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 100mA 30V 4A 50uA@30V 550mV@100mA 0201 Schottky Diodes ROHS