TPMEG3002AESFYL
MFR.Part #
TPMEG3002AESFYL
JLCPCB Part #
C22435166
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 200mA 30V 4A 550mV@200mA 80uA@30V 0201 Schottky Diodes ROHS