TPMEG2005AESFYL
MFR.Part #
TPMEG2005AESFYL
JLCPCB Part #
C22435165
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 20V 4.5A 500mA 650mV@500mA 75uA@20V 0201 Schottky Diodes ROHS