TPM2517NHK3-1
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPM2517NHK3-1
JLCPCB Part #
C48543260
Package
TO-252
Description
1 N-channel 112pF 125W 17A 250V 280mΩ@10V 3.46nF 4V@250uA 51pF 70nC@10V TO-252 MOSFETs ROHS