TPESD5V3U1U-02LRH
MFR.Part #
TPESD5V3U1U-02LRH
JLCPCB Part #
C2827630
Package
DFN1006-2(0402)
Description
0.4pF 20V 3A@8/20us 5.3V 60W@8/20us 6V 80nA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2(0402) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS