TPESD2IVN48T-QR
MFR.Part #
TPESD2IVN48T-QR
JLCPCB Part #
C53340932
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 26.7V 350W@8/20us 48V 4A@8/20us 5pF 95V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS