TPESD15BS3
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPESD15BS3
JLCPCB Part #
C521944
Package
SOT-23
Description
10nA 15V 16.7V 18pF 2 250W@8/20us 30V 8A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS