TPCDSOT23-T24CAN
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPCDSOT23-T24CAN
JLCPCB Part #
C970033
Package
SOT-23
Description
17pF 2 24V 250W@8/20us 32V 5.5A@8/20us 50V 80nA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS