TPAZ6A25-01B.R7G
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPAZ6A25-01B.R7G
JLCPCB Part #
C2890106
Package
DFN0603-2
Description
-55℃~+125℃ 100nA 180W@8/20us 19A@8/20us 2.5V 35pF 5.8V 9V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN0603-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS