TPAQ36CANA-02HTG
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPAQ36CANA-02HTG
JLCPCB Part #
C53340927
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 13pF 2 36V 39.5V 400W@8/20us 65V 6A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS