TP9001-33S5
MFR.Part #
TP9001-33S5
JLCPCB Part #
C708748
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100mV@(100mA)、300mV@(200mA) 3.3V 500mA 50uVrms 60uA 70dB@(1kHz) 7V Enable Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS