TP8.0SMDJ78CA
MFR.Part #
TP8.0SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C53260935
Description
-55℃~+150℃ 126V 5uA 63.5A 78V 8kW@10/1000us 95.8V Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS