TP121C33S3L
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TP121C33S3L
JLCPCB Part #
C2827536
Package
SOT-23-3L
Description
-25℃~+85℃@(Ta) 1 1uA 200mA 200mV@(100mA) 3.3V 7V Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS