SLVU2.8-4.TBT
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
SLVU2.8-4.TBT
JLCPCB Part #
C19829439
Package
SO-8
Description
-40℃~+125℃ 0.5pF、1pF 14V 2.8V 20A@8/20us 300W@8/20us 3V 500nA Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS