SLVU2.8-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
SLVU2.8-TP
JLCPCB Part #
C587137
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 1 10A@8/20us 10nA 150W@8/20us 2.8V 5pF 8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS