RB532HS-30
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
RB532HS-30
JLCPCB Part #
C22435113
Package
0201
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.5A 100uA@30V 200mA 30V 520mV@200mA 0201 Schottky Diodes ROHS