RB520ZS-30
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
RB520ZS-30
JLCPCB Part #
C2858711
Package
DFN0603-2
Description
200mA 2A 30V 530mV@100mA 700nA@30V Independent DFN0603-2 Schottky Diodes ROHS