RB520S-30
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
RB520S-30
JLCPCB Part #
C558448
Package
SOD-523
Description
1A 1uA@10V 200mA 30V 600mV@200mA Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS