RB160M-90
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
RB160M-90
JLCPCB Part #
C7603322
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100uA@100V 1A 50A 750mV@1A 90V SOD-123FL Schottky Diodes ROHS