PSOT15C-LF-T7
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PSOT15C-LF-T7
JLCPCB Part #
C19829601
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 12A@8/20us 15V 2 33V 380W@8/20us 85pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS