PESD15VL1BA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PESD15VL1BA
JLCPCB Part #
C20611849
Package
SOD-323
Description
1 15V 16.7V 200W@8/20us 30V 35pF 500nA 5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS