PESD12VL2BT-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PESD12VL2BT-TP
JLCPCB Part #
C2827700
Package
SOT-23
Description
10A@8/20us 10nA 12V 15V、24V 2 24pF 300W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS