IRLML0100TRPBF
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
IRLML0100TRPBF
JLCPCB Part #
C5122026
Package
SOT-23
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5W 100V 180mΩ@4.5V 20nC@50V 20pF 2V 3.5A 650pF SOT-23 MOSFETs ROHS