GBLC12CI
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
GBLC12CI
JLCPCB Part #
C2936993
Description
1 12A@8/20us 12V 1pF 200nA 29V 330W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS