FDMS86101-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
FDMS86101-TP
JLCPCB Part #
C53100630
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 2.86nF 38pF 3V 40nC 410pF 57W 6.5mΩ@10V N-Channel ±20V PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS