ESD5Z3V3
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD5Z3V3
JLCPCB Part #
C2841409
Package
SOD-523
Description
1 110pF 200nA 3.3V 5V 9V、14V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS