ESD3V3D5
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD3V3D5
JLCPCB Part #
C2841408
Package
SOD-523
Description
110pF 150W@8/20us 200nA 3.3V 5V 9V、14V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS