ESD3V3B10L-1006-1
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD3V3B10L-1006-1
JLCPCB Part #
C2928698
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 10pF 3.3V 4V 70W@8/20us 80nA 8A@8/20us 9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS