ESD24VS2U
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD24VS2U
JLCPCB Part #
C2841452
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 20pF、70pF 24V 26.7V 300W@8/20us 45V 7A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS