ESD12VD5
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD12VD5
JLCPCB Part #
C2841448
Package
SOD-523
Description
1 12V 150W@8/20us 15V 200nA 30V 35pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS