ESD12V32D-LC-0402
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD12V32D-LC-0402
JLCPCB Part #
C53340875
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 0.35pF 12V 18A 200nA 22V 400W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS