BZX84C33LT1G-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
BZX84C33LT1G-TP
JLCPCB Part #
C53100359
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@23.1V 300mW 31V~35V 325Ω 33V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS