BZT52C2V4T
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
BZT52C2V4T
JLCPCB Part #
C53100363
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100Ω 150mW 2.2V~2.6V 2.4V 50uA@1V 600Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS