LM2596S-3.3
Extended
Manufacturer
TDSEMIC
MFR.Part #
LM2596S-3.3
JLCPCB Part #
C42421958
Package
TO-263-5L
Description
-40℃~+125℃ 1 127kHz~173kHz 3.3V 3A 40V 5mA Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5L DC-DC Converters ROHS