LM2596SX-3.3-TD
Extended
Manufacturer
TDSEMIC
MFR.Part #
LM2596SX-3.3-TD
JLCPCB Part #
C49211296
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 3A 5mA 6V~40V Buck Buck Built-in Fixed TO-263-5 DC-DC Converters ROHS